Beoordeling 9.3 gebaseerd op 880 individuele klantbeoordelingen op 5-sterrenspecialist

Rotel RB-1552 MKII zwart, eindversterker 2 x 130 watt Vergroten

Rotel RB-1552 MKII zwart, eindversterker 2 x 130 watt

Rotel Rotel

Nieuw

De Rotel RB-1552 MKII 2 x 130 watt klasse AB-eindversterker.

Meer details

Bestelbaar, we informeren u over de levertijd

€ 1.249,00

incl. BTW

De Rotel RB-1552 MKII is gebouwd op basis van hetzelfde platform als de Rotel RB-1582 MKII met alleen een iets lager uitgangsvermogen van 2 x 130 Watt.

Hij is ontworpen om krachtig en robuust te zijn, maar toch in staat om elke laatste nuance uit zelfs de meest complexe muziekpartituur te halen.

Opvallende kenmerken van de Rotel RB-1552 MKII zijn de onafhankelijke linker en rechter eindtrappen en de ontkoppeling. De layout is in wezen een mono blokontwerp. Een ander bewijs van de superieure specificaties van het ontwerp is de keuze van de eersteklas "slit-foil" condensatoren, die veel reserve-energie leveren voor extreem dynamische audiopassages en die zichzelf snel kunnen opladen dankzij de eigenschappen van hun unieke ontwerp.

De ingangsopties zijn gebalanceerde XLR- of ongebalanceerde RCA-connectoren.

De Rotel RB-1552 MKII stereo eindversterker is ontworpen om hoge-resolutie audioprestaties te leveren, maar is toch zeer betaalbaar, zoals al meer dan 60 jaar de traditie is bij Rotel elektronica.

Bekijk de uitgebreide, Engelstalig, productfolder: link.

Vermogen 130 watt
Breedte 431 mm
Diepte 339 mm
Hoogte 144 mm
Gewicht in KG 12,4 kg
Analoge RCA L/R Ingangen Ja
Luidsprekeraansluitingen 2
Aantal eindversterkers 2
Analoge XLR L/R ingangen Ja
Trigger in Ja
Trigger uit Ja
Sluiten

Wij gebruiken cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek en winkelen bij ons voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken.